Tarafbet Giriş İçin Tıklayınız
       
Tarafbet Bahis Sitesi İle Alakalı Tüm Bilinmesi Gerekenler

Tarafbet Tombala Oyna

Tarafbet Tombala Oyna

En eğlenceli, en heyecanlı oyun seçenekleri, tarafbet markası tarafından online olarak sunulmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesinin, tarafbet tombala oyna olduğunu göreceksiniz. İlgi çekici ve şans içerikli, genelde şans içerikli bir oyun türü olmaktadır. İsteyen herkes, 18 yaşında ya da üzerinde olan herkes, bu sitede kendine bir hesap açabilmektedir. Kendi parası, birikimi, yatırım miktarı doğrultusunda hesabına hızlı bir şekilde para yatırabilir. Hesabına para yatırdığı an itibariyle, paralı tombala oyna özelliğini, canlı tombala oyna özelliğini kullanabilmektedir.

Tarafbet Tombala Nereden Oynanır?

Bu oyunu oynamak için, önce yukarıda bahsedilen işlemleri yapacaksınız. Üye olacaksınız. Gerçek para ile tombala oyna özelliği bulunması nedeniyle, hesabınıza parayı yatıracaksınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra, tarafbet tombala nereden oynanır? Sorusunun karşılığına geleceksiniz. Canlı tombala oyununu oynamak ya da bu oyuna katılım sağlayabilirsiniz. Paranızı değerlendirmek istiyor iseniz, ana sayfada gördüğünüz diğer oyunlar bölümünü tercih edeceksiniz. Bu buton üzerinden seçim işlemini yapar iseniz yani diğer oyunlar butonu üzerinden seçim işlemini yapar iseniz, tombala oyunu seçeneklerinin sıralandığını göreceksiniz. Sadece canlı tombala ya da diğer oyun türleri üzerinden seçim işlemini yapmanız yeterlidir. Eğer üyelik işlemi yapılmamış ise, buradan seçim işlemini yapmış olsanız dahi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz şeklinde bir ekranı göreceksiniz.

Tarafbet Tombala Nasıl Oynanır?

Standart kurallar, tarafbet tombala nasıl oynanır? Sorusunun karşılığıdır. Canlı tombala çekilişine katılım sağlayacaksınız. Numaralar çekilecektir. Görevli tarafından çekilen numaralar, ekrana, görsel yani canlı olarak gösterilecek, sesli okunacaktır. Satın alınan tombala kartları üzerine, okunan numaralar kullanıcılar tarafından işaretlenecektir. Gördüğünüz gibi önemli olan tombala çekilişi başlamadan önce, kart satın almak, başladığı an itibariyle ekran karşısına ya da oyun başına oturmaktır.

Tarafbet Tombala Kartları

Kısaca, tarafbet tombala kartları hakkında bilgi verelim. Bir canlı tombala çekilişine katılım sağlamadan önce, tombala kartı satın alma işlemini yapacaksınız. Satın alınan tombala kartları, yalnızca ve yalnızca başlayacak canlı tombala çekilişinde kullanılmaktadır. Bir sonraki tombala çekilişine aktarılamaz. Kazansanız da, kaybetseniz de, bu kartları devretmeniz ya da daha sonraki çekiliş ya da çekilişlerde kullanmanız mümkün değildir. Canlı tombala çekilişinde yani sıradaki canlı tombala çekilişinde kullanmak amacıyla, istediğiniz sayıda tombala kartı satın alabilirsiniz. Standart canlı tombala oyununda, bir tombala kartında 3 adet yatay sıra, toplamda 15 adet rakam, her 1 sırada 5 adet rakam bulunmaktadır. Amaç diğer oyunculardan önce yatay sıraları tamamlamak ve ikramiye kazanmak olacaktır.

Tarafbet Cepten Tombala Oyna

Tabii ki bu oyunu, sahibi olduğunuz ya da erişim sağladığınız bilgisayarlar üzerinden oynayabilir, tarafbet tombala oyna işlemini yapabilirsiniz. Ancak bu tip cihazlar ile kısıtlı kalmayacaksınız. İsterseniz tarafbet cepten tombala oyna özelliğini kullanabilirsiniz. Bu konuda da Android tombala oyna, iOS tombala oyna şeklinde bir tanımlama yapılması mümkündür. İşletim sistemi ne olur ise olsun cep telefonu ya da tablet işletim sistemi ne olur ise olsun, cep tel ya da tablet ile canlı tombala oyna özelliğini kullanabilirsiniz. Standart oyun kural ve işleyişleri geçerlidir. Hesaba giriş yapmak, çekiliş başlamadan önce tombala kartı satın alabilirsiniz. Satın alınan kartlar ile tombala çekilişine katılmak gibi ana kural ya da işlem basamakları geçerlidir. Değişen, herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda, cepten tombala oyna özelliğini, cep ile canlı tombala oyna özelliğini kullanacak olmanızdır. Bu daha keyifli, daha eğlenceli, daha hızlı ve pratik bir yöntemi işaret etmektedir. Tabii ki yine de hangi cihaz ile oynayacağınız sizlerin takdirinde bulunmaktadır.

GooglePaparaTwitter

Hakkında Tarafbet

Gözat

Tarafbet Üyelik

Tarafbet Üyelik Açmak Güvenilir Mi

Tarafbet Üyelik Açmak Güvenilir Mi Oyuncular için üyelik açmak istedikleri site oldukça önemlidir. Sorunsuz ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir