Tarafbet Giriş İçin Tıklayınız
       
Tarafbet Bahis Sitesi İle Alakalı Tüm Bilinmesi Gerekenler

Tarafbet Güvenebilir miyim?

Tarafbet Güvenebilir miyim?

Türkiye’deki aktif yani kullanılan kaçak iddaa siteleri arasında, tarafbet yer almak ile birlikte, burada bir hesap açmadan, bilgi paylaşmadan, para yatırmadan iddaa ya da oyunlarda yer almadan önce, tabii tarafbet güvenebilir miyim? Sorusunun karşılığını görmek isteyeceksiniz. Belirli özellikler bu siteyi güvenilir kaçak iddaa siteleri arasına yerleştirmiştir. Bu özellikler hakkında sizlere yazı içeriğinde bilgi vereceğiz.

Tarafbet Yasal Özellikleri

Her zaman olduğu gibi bu yazıya da, önce, tarafbet yasal özellikleri ile başlayalım. Nedir yasal özellikler? Resmi bir şirketin, resmi anlamda kurulan bir hizmet ürününün karşınızda olduğu anlamına gelmektedir. Bir şirketin varlığı tespit edilmektedir. Bu şirketin, Hollanda Antilleri Sanayi Bakanlığı üzerinde, Avrupa Birliği yasaları kapsamında kurulduğu görülecektir. Şirketin ismi, Feel. So. Good B.V. Olmak ile birlikte, bahsettiğiniz gibi ticari anlamda kurulan bir Ltd. Şirketidir. Diğer yasal özellik. Bu şirketin tarafbet sitesini kurması ve site için 1668 numaralı yasal yetki belgesini almasıdır. Yasal yetki belgesi, piyasada lisans belgesi olarak bilinmektedir. Lisans belgesinin numarası verilmiş olmak ile birliktedir. Geçerli olduğu yani geçerlilik tarihinin bulunduğu tespit edilmektedir. Belgeyi veren kurum ise, karşınıza Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme kurulu olarak çıkmaktadır.

Tarafbet Gizlilik Politikası

Elbette olması gereken, güvenilir yapan özelliklerden bir tanesi de, üyelerin bilgi ve belgeleridir. Ana ekranda, en alt bölümde yer alan açıklamalara baktığınızda, burada kişisel verilerin gizliliği ve yönetimi şeklinde bir başlık açıldığını göreceksiniz. Burada tarafbet gizlilik politikası devreye girmektedir. Nedir gizlilik politikası? Üye olma aşamasında paylaşılan bilgilerin alındığı, sistemde tutulduğu anlamına gelir. Nedir gizlilik politikası? Üye olan şahıslar tarafından gönderilen belgelerin alındığı, tutulduğu, sistemde kayıt altına alındığı anlamına gelir. Bu bilgi belgeler ne yapılır? Site tarafından üyelik iptal işlemi yapılana kadar ya da üye tarafından üyelik iptal işlemi yapılana kadar tutulmaya devam edilmektedir. Güvenlik programları ya da şifreleme programları eşliğinde, veri tabanında kayıt altında tutulmaktadır. Paylaşıma açılırmı? Üçüncü şahıslar olarak ifade edilen tüzel kişilik ya da kişiliklere, gerçek kişilik ya da kişiliklere, internet ortamına, kurum ya da kuruluşlara gönderilemez, paylaşılmaz, aktarılamaz.

GooglePaparaTwitter

Tarafbet Güvenlik Programları

Site içerisinde her türlü bölümde, sayfada, belgede ya da form üzerinde, tarafbet güvenlik programları kullanılmaktadır. Comodo SSL ve PCI ile birlikte, 3D Secure tercih edilen güvenlik programları arasında yer almaktadır. Ayrıca, zamanaşımı şeklinde bir uygulama, güvenlik kalkanı şeklinde bir uygulama gibi olması gereken sistemlerin kullanıldığı da görülmektedir. Gerek üye olma aşamasında, üyelik başvuru belgesinde, gerek para yatırma belgesinde, gerek ise para çekme belgesinde, tüm bu programların eşliğinde işlem yapılmaktadır.

Tarafbet Paranızı Öder

Bir de tarafbet güvenebilirmiyim? Sorusuna, kazanılan paralar açısından bakalım. Tarafbet paranızı öder. Her gün ödeme yapar, gün içerisinde her saat ödeme yapar. 7 gün, 24 saat boyunca ödeme yapılmaktadır. Kendi isteğiniz ile birlikte, banka hesaplarınıza havale, EFT sistemleri üzerinden para çekme talimatı verebilirsiniz. Yine kendi isteğiniz ile papara gibi bir sanal cüzdan üzerine para çekme talimatı verebilirsiniz. Ödemelerin yapılma süresi, maksimum 20 dakika olarak belirlenmiştir. En fazla 20 dakika da herhangi bir günde ve saatte paranızı alırsınız.

Tarafbet Ödemeler

Elde ettiğiniz kazançlar için vereceğiniz para çekme talimatında, sizlerden talep edilecek ya da kazandığınız paradan yapılacak herhangi bir kesinti ya da komisyon anlayışı bulunmamaktadır. Çok hızlı bir şekilde, komisyonsuz bir şekilde paranızı alırsınız. Para ödeme aşamasında en düşük değerin yani en düşük para çekme miktarının. 200 Türk Lirası ve 1 günlük en yüksek para çekme miktarının 25.000 Türk Lirası olduğu da görülebilmektedir. Ayrıca, Bu limitler dahilinde, sadece adınıza ve soyadınıza kayıtlı hesaplara para çekme talimatı vereceksiniz. Son olarak, Verdiğiniz talimatın, komisyonsuz, belge talepsiz ve hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştüğünü göreceksiniz. 

Hakkında Tarafbet

Gözat

Tarafbet Üyelik

Tarafbet Üyelik Açmak Güvenilir Mi

Tarafbet Üyelik Açmak Güvenilir Mi Oyuncular için üyelik açmak istedikleri site oldukça önemlidir. Sorunsuz ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir